מטפלים בסקפטיות – ככה מתמודדים עם נשירת שיער

כך נטפל בנשירת שיער

כמה פעמים ישבתם מול הפרסומת על הבחור הסקפטי ואמרתם לעצמכם שהשיער שלכם כבר לעולם לא יגדל? אם יותר מפעם אחת, הכתבה הזו בדיוק בשבילכם. מצמיחים תקווה לשיער מלא יותר

כולנו, בלי יוצא מן הכלל, חולמים על פתרונות הקסם. קל לנו להאמין ולקנות, גם אם באופן מטאפורי, פתרונות של כאן ועכשיו, כאלו שהופכים את הקערה על פיה ברגע. אבל לרוב הפתרונות הללו נשארים איפשהו בארון, על המדף, בחדר העבודה, נשכחים מהעין, מהלב ומהחיוב המאסיבי בארנק.

התקרחות מוקדמת ואיך אפשר לטפל בה

חדשות טובות בתחום הטיפול בנשירת שיער: יש פתרונות שאשכרה עובדים. הפעם, בלי אינטרסים שיווקיים, אפשר לחשוב באמת על איך משקמים שיער דליל, עם מוצרי שיער לגברים . שאף אחד לא מתבייש להשתמש בהם  והדבר הכי משמח שתגלו פה – אנחנו בכלל לא מדברים על כדורים כימיים ודומיהם.

כוח הלייזר נגד התקרחות

מסרק לייזר זו שיטה שהומצאה לפני כחמש שנים באוסטרליה ומאושרת על ידי מנהל התרופות והמזון האמריקאי (מוכר כ-FDA). מדובר במוצר השלישי במספר שהמנהל אישר כמסייעת להתמודדות עם בעיות התקרחות או התלבטות האם להחליט ואכן  לעשות מילוי שיער. מדובר בטיפול באור מיוחד שקיים בשני סוגי מסרקים, ישן וחדש יותר. הרעיון הוא שהשיער הופך מלא יותר לאחר טיפול במסרק זה, וניתן להשתמש בו עצמאית בלי להיות תלויים בשום נותן שירות אחר. מחיר המסרק נא בין 2,300 ש"ח לבין 3,150 ש"ח, תלוי בדגם.

הערכה הטבעית מבית רינה פארם

רינה פארם מציעה ערכה טבעית הכוללת ארבעה תכשירים, חלקם מיועדים לטיפול פנימי וחלקם לטיפול חיצוני מקומי – כאשר הפנימי מחזק את שורשי השיער לטווח ארוך ואילו המקומי עוזר לפתרון הבעיה ברמה המהירה ביותר, הטווח הקצר. יצרניי הערכה מבטיחים שינוי תוך חודש ימים מתחילת השימוש. המוצרים בערכה מיוצרים מחומרים טבעיים לחלוטין, ולרכוש באינטרנט הערכה תעלה כ-220 ש"ח בלבד.

הסינים יודעים מה טוב לנו

גם בתחום מוצרי השיער וטיפול בנשירת שיער לרפואה הסינית פתרונות. שילוב של טיפול בדיקור סיני עם טיפול במכשיר הנקרא מזורולר שהומצא לפני אלפי שנים על ידי סינים. בנוסף, מטפלים רבים בשיטה זו מוסיפים גם פורמולה מצמחים סינים שעוזרת לתהליך להתקיים. מטפלים בתחום גורסים כי אחרי עשרה טיפולי דיקור, בשילוב עם שימוש יום יומי בצמחי מרפא סיניים ותוספי תזונה, יחד עם תכשירים חיצוניים ומזורולר וכן התאמת התזונה למטופל תגרום לכך שתוך חודש הנשירה תעצור ותוך שלושה חודשים תירשם צמיחה מחודשת. שווה בדיקה, לא?!

אף אחד מאיתנו לא אוהב את תופעת ההתקרחות הלא צפויה, אך רבים מאיתנו חיים איתה בשלום. מסתבר שכבר לא צריך לשבת ולחכות שכל שערה ושערה תיפול ואפשר לעצור את התופעה. אז יאללה, שננסה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *